Satsata.com ne sitesidir?

Yazar: Hakkı Aktif . Yayınlanma Teknoloji

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 70% (3 Votes)

a) Forum sitesi

b) Organik yiyecek satış sitesi

c) Eleman ilan sitesi

d) Alıcıların ilan bıraktığı, satıcıların da ürünlerini almak isteyenlere pazarladığı bir alım satım sitesi

 

 

 

 

 

Sorumuzun doğru cevabı:

d) Alıcıların ilan bıraktığı, satıcıların da ürünlerini almak isteyenlere pazarladığı bir alım satım sitesi

 

www.SATSATA.com

 

Satsata.com’un çekirdek olarak ortaya çıkması, gelişmesi ve olgunlaşması yaklaşık 5 aylık bir süreçte gerçekleşmiştir. Fikir günümüz hayatında yaşanmış bir süreç izlenerek doğmuştur.

 

Satsata.com fikri, 2013 senesinde aynı işyerinde çalışan ve bir türlü aradığı aracı alamayan bir arkadaşın yaşadığı sorun üzerine ortaya çıkmıştır. Bu hikayede arkadaş 3.ayın sonunda istediği aracı almıştır fakat aracını aynı işyerinde aracını satan başka bir kişiden almıştır. Eğer kendi kişisel çevresinde araç satan birisi olmasaydı bu arkadaşın sorunu sürmeye devam edecekti.

 

Bu potansiyel alıcı ile görüşüldüğünde hem zamanının kısıtlı olduğu, hem de bu arama işlerinden hiç keyif almadığı tespit edildi.

 

Peki neden cebinde parası olan, almak istediği ürünü kafasında belirlemiş ve satın almaya hazır olan potansiyel ALICI’lar satıcıların yüzlerce ürünü arasında kaybolsunlar? Satsata.com’dan sonra artık satıcılar, alıcılara gelecek ve satmak istedikleri ürünü alıcıya pazarlayacaklar. Ne dersiniz? Olması gerekende bu değil mi?

 

Sistemin Amacı

Satsata.com fikrinin ortaya çıkış nedenleri arasında, çevrede gözlemlenen alım satım işlemlerinin çok fazla zaman kaybettirmesi, alım satım işlemlerinde nokta atışı yapılamaması, ikinci el ilanlarda alıcıdan çok satıcıya rağbet edilmesi gibi sistemin getirdiği birçok negatif sonuç geliyor.

 

SATSATA.COM’UN ARTILARI

ZAMANDAN TASARRUF SAĞLAR.
HEM ALICI HEM DE SATICI HEDEFİ 12’DEN VURUR!
ALICI DEĞER KAZANIR, SATICI ALICIYA EN HIZLI ŞEKİLDE ULAŞIR.
PAZARLIK SİSTEMİ SAYESİNDE KARŞILIKLI TEKLİFLERİN ARDINDAN SON FİYAT SATSATA.COM ÜZERİNDEN NETLEŞİR. GERİYE SADECE ALIM SATIM İŞLEMİ KALIR.
ALICI HEDEFİ DOĞRULTUSUNDA BİRDEN ÇOK SATICIYA VE ÜRÜNE HIZLI BİR BİÇİMDE ULAŞIR.

 

Bu Soruyu Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
Yazar Hakkında
Hakkı
Author: HakkıEmail: Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Güzel Sanatlar Fakültesinde masterını yapan, bolca vaktini sosyal medya'da geçiren bir zat kendisi. Joker Hakkı ile birlikte 3 farklı sitenin kurucusu. Grafik ve Web tasarım üzerine kendini geliştirmiş Hakkı nickli bu kullanıcı profesyonel olarak da hayatını bu meslekten sürdürüyor.


Yorum Ekleyin: